Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 01.04.2018 r.

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

1. Składamy życzenia Parafianom i Wszystkich Gościom modlącym dzisiaj w naszym zgromadzeniu. Niech czas Świąt Wielkanocnych będzie dla wszystkich radosnym przeżyciem, przez które Zmartwychwstały Chrystus obdarzy każdego z nas darami Ducha św. Niech zajaśnieją w nas miłość, życzliwość dobro, serdeczność, którymi będziemy dzielić się zwłaszcza teraz w naszych rodzinach. Niech Wielkanoc zmienia i odnawia nasze życie.

2. Dziękujemy wszystkim za udział dzisiejszej liturgii i przygotowanie Triduum Paschalnego: kapłanom, siostrom pracującym w parafii, przygotowującym Ciemnice i Grób, czytającym słowo Boże, prowadzącym śpiewy, asyście, przygotowującym testy rozważań, czuwającym nad nagłośnieniem, zespołowi Caritas. Dziękujemy wszystkim, z których posługą i trudem łączy się radość i świętowanie innych.

3. Jutro Poniedziałek Wielkanocny (02.04). Msze św. zostaną odprawione według porządku niedzielnego. W naszych modlitwach będziemy polecać Bogu także Katolicki Uniwersytet Lubelski

4. Dziś o godz. 15.00 kolejny dzień nowenny przed świętem Bożego Miłosierdzia, które przypada w następną niedzielę ( 08.04). Ponieważ we wtorek ( 3.04) rozpoczniemy w kościele prace malarskie, od tego dnia nowenna będzie sprawowana o godz. 17.30.

5. Przez okres dwóch tygodni po zakończeniu Mszy św. porannej i wieczornej dostęp do świątyni będzie nieco utrudniony.

6. W przyszłą sobotę (07.04) modlitwę różańcową o godz. 17.30 poprowadzi Róża Rodzin.

7. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca (06.04). W tym dniu odwiedzimy chorych.