Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

V Niedziela Zwykła – 03.02.2018r.

1. Nabożeństwo adoracyjne zostanie odprawione dziś o godz. 17.30.

2. W przyszłą niedzielę (11.02) przypada Dzień Chorych. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 zostanie udzielony Sakrament Namaszczenia. Po zakończeniu liturgii zapraszamy na agapę do domu parafialnego. Bliskich chorych, osób starszych czy samotnych, prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła.

3. Planowana jest pielgrzymka do Włoch, pod opieką Biura pielgrzymkowego Marianów Travel, z okazji 50 rocznicy śmierci św. Ojca Pio. Termin 7-14 października 2018r. Zapisy i program w zakrystii oraz sklepiku parafialnym oraz pod numerem tel. 604440659. Zgłoszenia do 28 lutego br.

4. Duszpasterstwo Młodzieży w ramach przygotowania Wielkanocy w przyszłą niedzielę (11.02), będzie rozprowadzać Zdrapkę Wielkopostną, która podobnie jak kalendarz adwentowy, odlicza kolejne dni od Środy Popielcowej do Wielkanocy. Codziennie pod zdrapką, czekają nas zadania do wykonania. Koszt: ofiara na cele duszpasterstwa.

5. Dzisiaj gościmy s. Loretanki, które zapoznają nas z duchem zgromadzenia, prowadzonym przez siebie wydawnictwem oraz miesięcznikiem „Różaniec”.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Magdalena Józefowicz, panna z parafii tutejszej
i Jakub Kluczewski, kawaler z parafii Grębocin k/Torunia