Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

XXIII Niedziela zwykła – 10.09.2017 r.

1. Nieszpory z wystawieniem Najświętszego Sakramentu zostaną odprawione dziś o godz. 17.30.

2. Dziś rozpoczyna się VII Tydzień Wychowania Chrześcijańskiego. Wieczorny różaniec o godz. 17.30 ofiarujemy w int. rodzin, szkół wychowawców oraz dzieci i młodzieży.

3. Ofiary złożone dziś na tacę przeznaczamy na utrzymanie Seminarium Duchownego w Warszawie.

4. W środę 13.IX o godz. 17.00 zostanie odprawione nabożeństwo w duchu fatimskim połączone z procesją różańcową wokół kościoła.

5. Spotkanie informacyjne dla rodziców, których dzieci przystąpią do I komunii św. w naszej parafii, odbędzie się w piątek 21.IX o godz. 19.00 w sali w domu parafialnym.

6. Rozpoczął się jesienny kurs przedmałżeński. Spotkania w środy o godz. 20.00. Poradnia rodzinna czynna jest we wtorki od godz. 20.00 .Wizytę można umówić drogą telefoniczną.

7. Siostry od Aniołów zapraszają za tydzień (17.09) na kolejny festyn w Parku Zdrojowym, który będzie zakończony hymnem uwielbienia. Hasło festynu: „ Idź i głos .Idź i kochaj.” Wezmą w nim udział członkowie Białostockiej Szkoły nowej Ewangelizacji. Szczegółowe informacje na plakacie.

8. W ubiegły piątek (8.09) przeżywaliśmy święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny, w którym za Episkopatem ponawiamy oddanie Kościoła , naszych rodzin i parafii Niepokalanemu Sercu Maryi . Ten akt odmówimy wspólnie także w czasie dzisiejszej Eucharystii o godz. 12.00.

9. Do Sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Karol Katerżawa, kawaler z parafii tutejszej
i Paulina Brygida Jakubowska, panna z parafii św. Wojciecha w Kraśnicy.