Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

1. Nabożeństwo wieczorne : różaniec połączony z adoracją Najświętszego Sakramentu zostanie odprawione dziś o godz. 17.30.

2. Dzisiaj rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitwy za dzieci, młodzież, wychowawców, przeżywamy także Dzień Środków Społecznego Przekazu. Polecamy ponownie modlitwie wszystkich pracujących w szkołach i przedszkolach, jak również tych ,którzy informują i formują za pomocą mediów.

3. W dniu dzisiejszym (17.09) w Parku Zdrojowym odbędzie się kolejny festyn przygotowany przez Siostry od Aniołów który będzie zakończony hymnem uwielbienia. Hasło festynu: „ Idź i głoś. Idź i kochaj.” Wezmą w nim udział członkowie Białostockiej Szkoły nowej Ewangelizacji. Początek o godz. 13.00. Szczegółowe informacje na plakacie.

4. W środę (20.09) o godz. 20.00 odbędzie się III spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego.

5. W dniach 23-24.09 w Częstochowie odbędzie się XXXVIII Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin połączona z odnowieniem przyrzeczeń małżeńskich. Podczas Mszy św. o godz. 12.00 w duchu łączności z Jasną Górą małżonkowie odnowią swoje przyrzeczenia.

6. W czwartek (21.09) po zakończeniu Mszy św. wieczornej półgodzinna osobista adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Spotkanie informacyjne dla rodziców, których dzieci przystąpią do I Komunii św. w naszej parafii, odbędzie się w piątek 22.IX o godz. 19.00 w sali w domu parafialnym.

8. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w przyszła niedzielę (24.09) o godz. 16.30.

9. Za tydzień (24.09) ofiary złożone do puszek przeznaczymy na odbudowę katedry w Gorzowie zniszczoną przez pożar w lipcu br.

10. W ramach Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie na Bielanach, trwa rekrutacja na: magisterskie i podyplomowe studia katechetyczne z przygotowaniem pedagogicznym, podyplomowe studia etyki dla nauczycieli, trwają także zapisy na Studium Animacji Małżeńskiej (roczne dla par małżeńskich) oraz Studium Małżeństwa i Rodziny (dwuletnie dla osób zaangażowanych w duszpasterstwo).

Więcej informacji można uzyskać w Sekretariacie PWTW tel. 22 869 98 90 oraz na stronie internetowej: www.pwtw.pl.