Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

XXVI Niedziela Zwykła – 29.09.2019 r.

1. Od wtorku (1.10) rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. Uroczyste nabożeństwa połączone z adoracją Najśw. Sakramentu będą sprawowane o godz. 17.30. Dzieci prowadzić będą modlitwę poniedziałki i wtorki, przedstawiciele różnych grup i stanów. w pozostałe dni. Polecajmy Maryi, która jest potężną Orędowniczką, siebie, nasze rodziny, Kościół i Ojczyznę .

2. W przyszłą niedzielę (06.10), w przeddzień wspomnienia N. M. Panny Różańcowej, po zakończeniu Mszy św. o godz. 12.00, Koła Różańcowe poprowadzą procesję różańcową.

3. W najbliższy czwartek (03.10) grupa młodzieży przyjmie z rąk ks. Biskupa Rafała Markowskiego Sakrament Bierzmowania. Do wspólnej modlitwy zapraszamy rodziców i bliskich kandydatów, jak również wszystkich wiernych.

4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca ( 04.10). Msze św. zostaną odprawione o godz.7.00 i 17.00. Spowiedź po południu od godz.17.00 . W tym dniu odwiedzimy chorych.

5. W I sobotę miesiąca (05.10), modlitwę różańcową poprowadzi Róża Rodzin. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 przypomnimy postać Sługi Bożej Pauliny Jaricot ( Żariko), która założyła Koła Różańcowe. Jest kandydatką na ołtarze, a jej obraz umieścimy w sali parafialnej. Zapraszamy wszystkie koła Różańcowe i miłujących tę modlitwę.

6. Dzisiaj (29.10) przypada dzień imienin naszych Księzy Biskupów Rafała i Michała . Pamiętajmy o modlitwie w int. wszystkich naszych Pasterzy.

7. Pielgrzymom planującym wyjazd do Ziemi Świętej, przypominamy o zapisach do końca września. Informacje u ks. Pawła.

8. W dniu 12 października organizowana jest wycieczka do Kazimierza Dolnego dla dzieci , a 19 października planowana jest pielgrzymka do Lichenia. Informacje i zapisy w sklepiku i u ks. Pawła.

9. Dzisiaj o godz. 17.30 nabożeństwo - różaniec połączony z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.