Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

III Niedziela Adwentu – 9.12.2018 r.

1. Msze św. roratnie sprawowane są w środy o godz.18.00, w pozostałe dni powszednie o godz.7.00.

2. Przy wyjściu z kościoła można nabywać opłatki wigilijne przygotowane przez siostry Karmelitanki. Ofiara za opłatek jest przeznaczona na funkcjonowanie domu zakonnego oraz znakiem wdzięczności za pracę sióstr dla naszej parafii.

Siostry zapraszają także na nowennę do Dzieciątka Jezus przed uroczystością Bożego Narodzenia, która rozpoczyna się dzisiaj, o godz.19.40, w kaplicy przy ul. Sanatoryjnej 4.

3. Zespół Caritas składa podziękowania za wszystkie ofiary złożone dzisiaj do puszek na przygotowanie paczek świątecznych dla potrzebujących.

4. W domu parafialnym rozprowadzane są wigilijne świece Caritas.

5. Przez okres Adwentu po zakończeniu Mszy św. wieczornej przeżywamy osobistą półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie też możliwość przeżycia Sakramentu Pokuty.

6. W środę (19.12) udamy się z dodatkową wizyta do chorych , którzy nie korzystają z comiesięcznych odwiedzin, a chcieliby przez sakramenty święte przygotować się do świat Bożego Narodzenia. Prosimy o zgłoszenia.

7. Nabożeństwo wieczorne – Koronka do Bożego Miłosierdzia, dziś o godz. 17.30.

8. Kolęda w tym roku rozpocznie się po Świętach Bożego Narodzenia. Program na pierwsze dni odwiedzin podamy w przyszłą niedziele (23.12)

9. W łączności ze Światowymi Dniami Młodzieży, w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie, w dniu 27.01.2019r., odbędzie się spotkanie „Panama w Warszawie”. Zapisy i informacje u ks. Pawła.