Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

XXV Niedziela Zwykła - 22.09.2019 r.

1. Nabożeństwo wieczorne: Koronka do Bożego Miłosierdzia zostanie odprawione dziś o godz. 17.30.

2. Dzisiaj (22.09) o godz. 13.00 w Parku Zdrojowym rozpocznie się festyn : „ Rodzinami z Aniołami”, przygotowany przez Siostry od Aniołów. Szczegółowe informacje na plakacie.

3. W środę ( 25.09) przypada 66 rocznica aresztowania Sługi Bożego ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Niech trwa nasza osobista modlitwa o beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

4. Spotkanie dla młodzieży rozpoczynającej przygotowania do sakramentu bierzmowania odbędzie się dziś o godz. (22.09) o godz. 16.30., w domu parafialnym. Dzisiaj i za tydzień zakończeniu Mszy św. wieczornej odbędą się spotkania liturgiczne dla młodzieży, która przyjmie ten sakrament w dniu 03 października br.

5. W czwartki po zakończeniu Mszy św. wieczornej - przeżywamy półgodzinna osobistą adorację Najświętszego Sakramentu. 6. Za tydzień (29.09) po zakończeniu Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się wymiana tajemnic różańca dla Koła Mężczyzn.

7. W przyszłą niedzielę ( 29.10) przypada dzień imienin naszych Księzy Biskupów Rafała i Michała . Pamiętajmy o modlitwie w int. naszych Pasterzy.

8. Organizatorzy akcji Szlachetna Paczka poszukują wolontariuszy. Informacje na stronie internetowej : www.szlachetnapaczka.pl . Można także zgłaszać rodziny potrzebujące pomocy, formularz jest dostępny w zakrystii.

9. Pielgrzymów planujących wyjazd do Ziemi Świętej, prosimy o zapisy do końca września. Informacje u ks. Pawła.

10. W dniu 12 października organizowana jest wycieczka do Kazimierza Dolnego dla dzieci, a 19 października planowana jest pielgrzymka do Lichenia. Informacje i zapisy w sklepiku i u ks. Pawła.

11. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

Michał Skowron, kaw. z par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie
i Paula Ewa Całun - Nadulska panna. z par. tutejszej