Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukuj

II Niedziela Zwykła – 20.01.2019 r.

1. Od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Dzisiejsze nabożeństwo wieczorne o godz. 17.30: różaniec przed Najświętszym Sakramentem ofiarujemy w intencji jedności wszystkich wyznawców Chrystusa.

2. W przyszłą niedzielę (27.01.2019 r.) od godz. 14.00 w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie odbędzie się spotkanie młodych „Panama w Warszawie” w łączności z 34. Światowymi Dniami Młodzieży. Będzie to okazja do wspólnej modlitwy z Papieżem Franciszkiem i młodzieżą obecną w tych dniach w Panamie. Konferencję wygłosi Ks. Abp Grzegorz Ryś, całość poprowadzi raper i prezenter telewizyjny Michał „PAX” Bukowski. Podczas spotkania przewidziana jest Eucharystia, wspólne czuwanie przy ikonie Matki Bożej, uwielbienie, a także łączenie się na żywo z młodzieżą w Panamie. Szczegóły spotkania zamieszczone są na plakacie. Młodych zainteresowanych uczestnictwem w tym spotkaniu prosimy o kontakt z ks. Pawłem.

3. Siostry Pasterzanki zapraszają Stowarzyszonych Rodziny Pasterzańskiej na spotkanie formacyjne, które odbędzie się dzisiaj o godz. 15.00 w domu Sióstr przy ul. Moniuszki 17.

4. W środę (23.01) przypada 6 rocznica śmierci ks. kard. Józefa Glempa.

5. Dziękujemy o. Bogdanowi za wygłoszone dzisiaj homilie.

6. Serdecznie witamy siostrę Ksenię, która podjęła obowiązki zakrystianki. Życzymy Siostrze błogosławieństwa Bożego i sił w pełnieniu nowych obowiązków oraz powierzamy Siostrę modlitwie.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się :

Maciej Kur, kawaler z parafii tutejszej
i Dziyana Tsimashenka, panna wyznania prawosławnego.


8. Odwiedziny kolędowe:

21.01. poniedz. - ul. Kołobrzeska ( osiedle)

22.01. wtorek - na zaproszenie i zgłoszone pominięcie domu.

Początek wizyt w sobotę od godz. 9.30. w pozostałe dni od godz. 16.00.

Podczas kolędy kancelaria parafialna od poniedziałku do piątku nie będzie czynna w godzinach popołudniowych, w sobotę nieczynna przez cały dzień.