Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

IV Niedziela Wielkanocna – 12.05.2019 r.

Gdy naród jest w potrzebie by zwalczyć antychrysta. Przybądź z pomocą z Nieba Łaskawa Matko przeczysta!


1. Nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny sprawujemy o godz. 17.30.

2. "Kapłaństwo? Małżeństwo? Życie zakonne? Jeśli zadajesz sobie podobne pytania, bądź zastanawiasz się nad wyborem swojej drogi życiowej, to jest to ogłoszenie dla Ciebie! Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne w Warszawie organizuje weekendowe rekolekcje dla rozeznających powołanie, które odbędą się w dniach 17-19 maja br. To dobry czas, by w ciszy i spokoju rozeznać wolę Bożą na swoje życie. Szczegółowe informacje i zapisy na stronie warszawskiego Seminarium – www.wmsd.waw.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych". Zaproszenie o tej treści kieruje do ludzi młodych seminarium warszawskie.

3. W poniedziałek (13.05) o godz.17.15 rozpocznie się procesja różańcowa z figurą M. Bożej Fatimskiej. Po zakończeniu procesji nabożeństwo majowe.

4. W czwartek (16.05) przypada uroczystość św. Andrzeja Boboli, Kapłana i Męczennika, Patrona Polski.

5. Grupa młodzieżowa „Drugi Brzeg” i „Wspólnota Lednica 2000”, zapraszają na spotkanie w Parku Zdrojowym przy pomniku Jana Pawła II, z okazji rocznicy urodzin Papieża, także honorowego obywatela gminy Konstancin-Jeziorna. W niedzielę (19.05) o godz. 14.00 rozpocznie się okolicznościowy program słowno muzyczny połączony z tańcami lednickimi.

6. Dzisiaj (12.05) po zakończeniu Mszy św. o godz. 12.00, odbędzie się spotkanie Kół Różańcowych, o godz.16.30 odbędzie się również spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania (zarówno tych kończących jak i rozpoczynających przygotowanie).

7. Polecamy modlitwie i naszemu wsparciu posługę sióstr Karmelitanek , które przyjmując dar powołania do życia konsekrowanego, posługują wiernym na Czarnym Lądzie.