Uwaga, otwiera nowe okno. Drukuj

XXIV Niedziela Zwykła-15.09.2019 r.

1. Nabożeństwo wieczorne - różaniec połączony z adoracją Najświętszego Sakramentu, które zostanie odprawione dziś o godz. 17.30., ofiarujemy w intencjach IX Tygodnia Wychowania Chrześcijańskiego.

2. W przyszłą niedzielę (22.09) o godz. 13.00 w Parku Zdrojowym rozpocznie się festyn: „Rodzinami z Aniołami”, przygotowany przez Siostry od Aniołów. Szczegółowe informacje na plakacie.

3. W czwartek (19.09) po zakończeniu Mszy św. wieczornej - półgodzinna osobista adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Organizatorzy akcji Szlachetna Paczka poszukują wolontariuszy. Informacje na stronie internetowej : www.szlachetnapaczka.pl . Można także zgłaszać rodziny potrzebujące pomocy, formularz jest dostępny w zakrystii.

5. W stoisku Caritas w domu parafialnym można kupić bilety premierowy seans filmu : „Z miłości do Joei”. Jest żywy i barwny portret rodziny zmagającej się ze śmiertelną chorobą żony i matki, ukazujący co stanie się, gdy pozwolimy Bogu prowadzić nasz dom. Seans w środę ( 18.09) o godz. 19.30 w Multikinie Ursynów; wejściówki w cenie 15 zł.

6. Pielgrzymów planujących wyjazd do Ziemi Świętej, prosimy o zapisy do końca września. Informacje u ks. Pawła.

7. W dniu 19 października planowana jest pielgrzymka do Lichenia. Informacje i zapisy w sklepiku i u ks. Pawła.

8. Po zakończeniu Mszy św. wieczornej dzisiaj (15.09) i za tydzień (22.09) odbędą się próby liturgii, dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W przyszłą niedzielę (22.09) o godz.16.30, w domu parafialnym, rozpocznie się przygotowanie dla młodzieży z klas I liceum.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się :

Michał Skowron, kaw. z par. Nawrócenia św. Pawła w Warszawie
i Paula Ewa Całun - Radulska panna. z par. tutejszej